Po prvom týždni strávenom v škole, počas ktorého sa naši študenti oboznámili s miestnym prostredím a kultúrou, sa naplno zapojili do odbornej praxe na svojich pracoviskách.
Už druhý týždeň získavajú cenné skúsenosti v prevádzkach zameraných na gastronómiu a cestovný ruch. Spoznávajú nové pracovné postupy, rozvíjajú svoje odborné zručnosti, zdokonaľujú sa v komunikácii v cudzom jazyku a učia sa pracovať v medzinárodnom kolektíve.
Veríme, že táto skúsenosť prispeje k ich odbornému aj osobnostnému rastu a pomôže im lepšie sa pripraviť na budúce povolanie.
Mobilita sa realizuje v rámci programu Erasmus+.











